A süni csoportban szeretetteljes, családias légkörben fogadjuk a gyerekeket. A legfontosabb törekvésünk, hogy vidám hangulatban, minden egyes gyermekünk számára megadjuk azt, amire igénye van, és ami optimális fejlődéséhez szükséges.

Szeretettel, megértő hozzáállással könnyítjük meg a gyermekek számára az óvodai beilleszkedést és a mindennapokat.

A gyermekeink szüleivel segítő, empatikus, jó kapcsolatot ápolunk, hiszen a családi élet kiegészítői vagyunk.

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a gyermekeket az életre, az élet szeretetére neveljük. Ennek érdekében sok-sok élmény- és tapasztalatszerzési lehetőséget biztosítunk (Kirándulások, bábszínházi látogatások, mese előadások, táncházak, lovardai látogatások).

Ünnepeinket, hagyományainkat figyelembe véve szervezzük óvodai életünket. Sok játékos tevékenységgel, mozgással, zenével, dalos játékkal, verssel, mesével színesítjük az óvodai mindennapokat. A gyermekeknek játék közben komplex lehetőségeket kínálunk, hogy ismereteiket, tapasztalataik útján bővíthessék.

Kiemelten fontos számunkra a magyar kultúránk megismerése, néphagyományaink ápolása (Népmese, néptánc, népzene), illetve a zöld jeles napok szervezése (állatok világnapja, víz és föld világnapja, madarak fák napja).

Békés, összetartó közösség vagyunk, ahol „Sünikésnek lenni jó”.

2022/2023 nevelési év

DOLGOZÓK:

• Serdült-Joó Nikolett óvodapedagógus
  • Patainé Karacs Judit óvodapedagógus(tartósan távol)
  • Nyírőné Bíró Erika pedagógiai asszisztens
  • Faragó Gyuláné dajka