Mottó :    „A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben! Néhányan magasabbra tudnak repülni   mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül! Miért is hasonlítanád össze őket?

Mindegyik más!

Mindegyik különleges!

Mindegyik gyönyörű! „

A pillangó csoportba járó gyerekek családias légkörben nevelkednek, mindig vidámak, szeretnek játszani és énekelni. A csoportban sok a játék, mindenki megtalálja az érdeklődésének megfelelő elfoglaltságot. Az ide járó gyerekekre jellemző az egymásra figyelés, az együttérzés, az alkalmazkodás és segítőkészség.

A mi gyerekeink mondják: Fontosnak tartjuk, hogy megismerjük és védjük a természetet, szeretünk kirándulni, sétálni. Kedveljük a meséket, verseket, nálunk nem múlik el egyetlen nap sem mese nélkül. Szívesen játszunk anyanyelvi játékokat, ismerünk sok szólást, mondást és nyelvtörőt. Szeretünk rajzolgatni, rengeteget mozgunk. „ Ha esik, ha fúj” mi mindig kimegyünk az udvarra játszani. Nagyon szeretjük a természetet, egész télen etetjük a madarakat. Az  óvónénik és a dajka néni mindent megtesz  azért, hogy a pillangós gyerekek jól érezzék magukat és  szeressenek óvodába járni.

2022/2023 nevelési év

DOLGOZÓK: