Csoportunk legfőbb értéke a szeretet, elfogadás, tolerancia, az egyéni bánásmód. Őszintén, szeretetteljesen és következetesen viszonyulunk minden gyermekhez. Biztonságot nyújtó, érzelemgazdag környezet megteremtésére törekszünk a befogadástól egészen az óvodáskor végéig.

Fontosnak tartjuk a gyermekek szabad játékát, gazdag szerepjátékát, ahol megmutathatják, és kibontakoztathatják egyéniségüket, képességeiket. Sokat játszunk. Gyermekeink szépen tudnak építeni, kitartóan kirakóznak és társasjátékoznak. Szívesen főzőcskéznek a babaszobában. Szeretnek festeni, gyurmázni, énekelni, rajzolni, táncolni.  Nagyon szeretik a meséket, a mese dramatizálását.

A szabály és szokásrendszer megfelelő működését hangsúlyozzuk, mely elősegíti, hogy kevesebb konfliktus alakuljon ki a csoportunkban.

Változatos és sokféle tevékenységet kínálunk a gyermekek számára, melyben fejlődnek szociális képességeik, bővülnek ismereteik, fejlődik mozgásuk és kialakul helyes énképük, személyiségük fejlődhet.  Gyermekeink és szüleink aktívan bekapcsolódnak a csoportunkban meghirdetett gyűjtőmunkába, együttműködésük példaértékű.

Célunk, hogy a gyermekek találják meg helyüket a csoportban, élvezzék, hogy a csoportunk tagjai, ahol elfogadják, mindig várják, és szeretik őket.

2022/2023 nevelési év

DOLGOZÓK: